fbpx

Dodatkowa pamięć RAM do laptopa Lenovo T61

Wolno działający laptop to duży problem dla użytkownika. Przyczyn może być wiele. W przypadku laptopa Lenovo T61 sprawa skomplikowała się, bo serwis otrzymał informację o wieszaniu się komputera tylko na jednej z aplikacji. Z uwagi na to, że był to specjalistyczny program typu CAD, należało zapoznać się z dokumentacją oraz wersją programu. Podczas czynności serwisowych okazało się, że zarówno dysk twardy, jak i pamięć RAM są sprawne. Wersja oprogramowania nie była najnowsza, miało to jednak związek z ploterem z jakiego korzystała firma. Dodatkowa pamięć RAM do laptopa powinna w takiej sytuacji pomóc.

Dodatkowa pamięć RAM do laptopa

Podczas testowania komputera przed dołożeniem ram -u, laptop wieszał się nie tylko na wspomnianej aplikacji. Laptop zawieszał się także przy 6, 7 otwartych kartach w przeglądarce. Podczas użytkowanie tego komputera nie korzystano z tak wielu zakładek. Laptop był typowym komputerem warsztatowym obsługującym urządzenie.

Na tej podstawie podjęto decyzję o dołożeniu ram -u. W laptopie były dwie kości po 1 GB każda. Dołożono kości 2 x po 2 GB. Komputer zaczął płynniej działać i wyeliminowano zawieszenia się komputera.

Wolna praca laptopa

Jest wiele powodów dla których niektóre komputery wolno pracują. Z tego powodu należy sprawdzić wiele różnych elementów zanim podejmie się właściwą decyzję o rozbudowie komputera. W typ przypadku pomogło także przedmuchanie laptopa, bo kurz jaki się osadził skutecznie spowalniał pracę układu chłodzenia.

Dodatkowa pamięć RAM do laptopa Lenovo T61

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

 

naprawa komputerów kontakt

 

 

 

 

 Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22

 91 488 18 20

 dj@e-scs.pl

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

❗❗❗ Promocja ❗❗❗ Laptopy renew firmy HP*Sprawdź!
Przejdź do paska narzędzi