fbpx

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy e-SCS wita Cię na swojej stronie:)

Serwis Komputerowy Szczecin zaprasza do zapoznania się z usługami jakie oferuje w zakresie naprawa i serwis sprzętu komputerowego. Naprawiamy laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, konsole do gier i nawigacje wszystkich marek obecnych na rynku.

Cena diagnozy urządzenia komputerowego oddanego do serwisu jest odliczana od ceny naprawy w naszym serwisie komputerowym (ekspertyza w takim przypadku jest “darmowa”). W przypadku, kiedy klient nie decyduje się na naprawę, np. z powodów nieopłacalnych, bo koszt naprawy przewyższa wartość urządzenia klient ponosi jedynie koszt ekspertyzy.

Laptop serwis komputerowyLaptopy, Notebooki, Slimbooki – serwis specjalizuje się w naprawie laptopów

Laptopy naprawiamy w każdym możliwym zakresie, od diagnostyki po naprawę układów elektronicznych. Usługi serwisu to także naprawa płyt głównych, kart graficznych, wymiana matryc w laptopach, gniazd zasilania, dysków twardych (hdd, ssd), napędów cd (także zamiany w kieszeni z czytnika cd na dyski twarde), naprawa układów chłodzenia, czyszczenie układów chłodzenia oraz wymiana wentylatorów.
Serwis komputerowy instaluje systemy operacyjne na laptopach i innych komputerach mobilnych takich jak notebooki i slimbooki.

 

Komputer stacjonarny serwis komputerowySerwis Komputerów stacjonarnych

Komputery stacjonarne diagnozujemy pod kątem każdej możliwej usterki. Przyjęcie i serwis komputerów stacjonarnych a także sprzętu komputerowego jest poprzedzone rozmową. Podczas niej ustalamy wraz z osobą oddającą urządzenie komputerowe jakie są przyczyny oddania sprzętu do naprawy. Serwis komputerowy pomaga w modernizacji komputerów stacjonarnych. Przykładem może tu być składanie zestawu komputerowego lub wymiana odpowiednich komponentów w komputerze do prowadzenia działalności gospodarczej firmy. Komputer dla gracza wymaga posiadania odpowiedniego komputera. Także i w tym przypadku, a więc przygotowanie komputera dla gracza możemy pomóc. Taka z pozoru prosta potrzeba w przypadku sprzętu o podwyższonej wydajności może i najczęściej jest wyzwaniem.

Nawigacje serwis komputerowyNawigacje

Nawigacja są najbardziej rozpowszechnionym sposobem na ułatwienie dotarcia do bliżej lub bardziej odległych miejsc. Każdy nowoczesny i podążający za trendami kierowca posługuje się nawigacją w swoim samochodzie.
Serwis nawigacji wykonujemy w pełnym zakresie. Zakres usług jaki wykonujemy to aktualizacje oprogramowania nawigacji, wgrywanie map do nawigacji na przykład z terenu Szczecina czyli tak zwane maps szczecin oraz serwis zepsutych nawigacji. Serwis nawigacji wykonujemy w pełnym zakresie.

Smartfony serwis komuterowySmartfony, Telefony, Tablety,

Mobilność w dzisiejszych czasach stała się standardem. Warto mieć na uwadze to, że cena jaką trzeba płacić za coraz to większe możliwości korzystanie z nowinek technicznych nie musi się zwiększać. Dlatego też serwis smartfonów i serwis tabletów powinien być także standardem. Wychodząc na przeciw trendom umożliwiamy naszym klientom serwisowanie urządzeń mobilnych, takich jak: smartfony, tablety i telefony. Zakres serwisu jaki wykonujemy to: pełna diagnostyka, naprawa i wymiana uszkodzonych komponentów. Naprawiamy ekrany dotykowe, gniazda słuchawkowe uszkodzone matryce i wyświetlacze.

Konsole serwis komputerowyKonsole

Grasz na konsoli. W przypadku bieżącego przeglądu urządzenia, czyszczenia i regulacji odwiedź nas. Naprawiamy i regulujemy urządzenia dla graczy.

Zapraszamy do kontaktu, znajdź naprawa komputerów.

❗❗❗ Promocja ❗❗❗ Laptopy renew firmy HP*Sprawdź!
Przejdź do paska narzędzi