Asus instalacja systemu Windows 10 laptopy Szczecin

​Asus F541U został przyniesiony do serwisu z potrzebą instalacji systemu operacyjnego. Zanim rozpoczęto realizację usługi, Asus instalacja systemu Windows 10. Sprawdzono w jakim stanie jest dysk twardy. Pomimo kilku lat działania dysk w stanie dobrym. Program serwisowy nie wskazywał, aby była konieczność wymiany dysku w laptopie na nowy.

Na laptopie Asus instalacja systemu Windows 10 

Instalacja systemu Windows 10 przebiegła prawidłowo. Instalacja sterowników do laptopa także przebiegła sprawnie. W niektórych modelach laptopów instalacja systemu Windows 10 bywa pod tym względem kłopotliwa. Producenci laptopów nie zawsze dostarczają nowe, aktualne sterowniki do systemu operacyjnego. Sterowniki do laptopa z poprzednich wersji systemu Windows nie zawsze można instalować.

Temperatury w laptopie a instalacja systemu Windows 10

W celu wydłużenia czasu działania laptopa, jego można powiedzieć żywotności, sprawdzono temperatury w laptopie pod kątem przegrzewania się laptopa. Test wypadł poprawnie, choć temperatura procesora była wyższa od oczekiwanej. Po uzyskaniu zgody od właściciela przeprowadzono czyszczenie układu chłodzenia w wymianą past termo przewodzących. Po wykonaniu prac serwisowych związanych z układem chłodzenia w laptopie, wskazania programu tym razem były już odpowiednie.

Instalacja antywirusa w laptopie Szczecin

Instalacja programów użytkowych przebiegła prawidłowo i sprawnie. Dodatkowo na życzenie użytkownika Asusa zainstalowana program antywirusowy G Data. Po wykonaniu tych czynności laptop był już do odbioru.

Model Serwisowany: Asus F541U

Inne modele serii F: Asus F541SA, Asus F541UA, Asus F541UJ, Asus F541UV,

Wybrane inne usługi możliwe do wykonania: wymiana matrycy Asus, wymiana dysku twardego w laptopie, czyszczenie układu chłodzenia, wymiana baterii Asus, wymiana klawiatury Asus,

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

naprawa komputerów kontakt

 Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22

 91 488 18 20

 dj@e-scs.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami