Dodatkowa pamięć RAM do laptopa Lenovo T61

Wolno działający laptop to duży problem dla użytkownika. Przyczyn może być wiele. W przypadku laptopa Lenovo T61 sprawa skomplikowała się, bo serwis otrzymał informację o wieszaniu się komputera tylko na jednej z aplikacji. Z uwagi na to, że był to specjalistyczny program typu CAD, należało zapoznać się z dokumentacją oraz wersją programu. Podczas czynności serwisowych okazało się, że zarówno dysk twardy, jak i pamięć RAM są sprawne.

Wersja oprogramowania nie była najnowsza, miało to jednak związek z ploterem z jakiego korzystała firma. Dodatkowa pamięć RAM do laptopa powinna w takiej sytuacji pomóc.

Dodatkowa pamięć RAM do laptopa Lenovo T61

Podczas testowania komputera przed dołożeniem ram -u, laptop wieszał się nie tylko na wspomnianej aplikacji. Laptop zawieszał się także przy 6, 7 otwartych kartach w przeglądarce. Podczas użytkowanie tego komputera nie korzystano z tak wielu zakładek. Laptop był typowym komputerem warsztatowym obsługującym urządzenie.

Szukasz nowego komputera? Sklep Stacjonarny i Internetowy

Na tej podstawie podjęto decyzję o dołożeniu ram -u. W laptopie były dwie kości po 1 GB każda. Dołożono kości 2 x po 2 GB. Komputer zaczął płynniej działać i wyeliminowano zawieszenia się komputera.

Wolna praca laptopa

Jest wiele powodów dla których niektóre komputery wolno pracują. Z tego powodu należy sprawdzić wiele różnych elementów zanim podejmie się właściwą decyzję o rozbudowie komputera. W typ przypadku pomogło także przedmuchanie laptopa, bo kurz jaki się osadził skutecznie spowalniał pracę układu chłodzenia.

 

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

naprawa komputerów kontakt  Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22  91 488 18 20  dj@e-scs.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami