Sklep komputerowy i naprawa Komputerów kontakt w Centrum Szczecina Boh. Getta Warszawskiego 22

Sklep komputerowy i naprawa Komputerów kontakt w Centrum Szczecina Boh. Getta Warszawskiego 22 1

Laptopy od 500 zł Zapytaj w sklepie

naprawa komputerów kontakt

Sklep i naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie:

 Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22 70-302 Szczecin

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 9.00 – 17.00, Sob. Nieczynne

E-mail: dj@e-scs.pl
Tel. kom.: 728 920 592
Tel. stacjonarny: 91 488 18 20
Tel. stacjonarny: 91 431 09 07

Naprawa komputerów w Szczecinie jak długo trwa

Jak długo trwa serwis komputera?
Serwis laptopa i serwis komputera trwa w zależności od czasu jaki potrzeba na zdiagnozowanie i usunięcie awarii. Wykrywanie awarii może być wydłużone w czasie z powodu np. nieregularnego występowania a usunięcie z powodu oczekiwania na elementy które trzeba usunąć.

Częstotliwość serwisowania a naprawa komputerów

Jak często należy serwisować sprzęt komputerowy?
Zależy w jakich warunkach sprzęt komputerowy był używany. W przypadku normalnych warunków, bez zwiększonego zapylenia, wysokich i niskich temperatur czy narażenia na uszkodzenia mechaniczne przyjmuje się, że co 1/2 roku powinno się serwisować urządzenia.

Powody dla których warto serwisować komputery

Dlaczego warto serwisować laptopy i komputery?
Dlatego, że w ten sposób przedłuża się czas w jakim urządzenie będzie sprawne. Jednocześnie zmniejsza się koszty użytkowania, bo zakup nowego nie będzie konieczny. Dlatego też opłaca się serwis laptopów i komputerów stacjonarnych.

Użytkowanie i serwisowanie laptopa

Jak prawidłowo użytkować laptopa?
Prawidłowe użytkowanie laptopa powinno być zgodne z ogólnymi zasadami logicznego myślenia. Trzeba pamiętać o tym, że są to urządzenia elektroniczne a więc należy unikać wilgoci, kurzu, niskich i skrajnie wysokich temperatur oraz uszkodzeń powstających np. podczas pracy w środkach komunikacyjnych i miejscach publicznych.

Powody z jakich psują się laptopy i komputery

Dlaczego laptopy i komputery się psują?
Jednym z powodów mogą być upadki laptopów podczas przenoszenia z miejsca na miejsce. Innym powodem może być użytkowanie w szkodliwych warunkach, na przykład przy dużym zapyleniu. Inną przyczyną może być nieprawidłowe użytkowanie. Jeżeli chcesz zobaczyć, jakie są przyczyny zepsucia komputerów to sprawdź na tej stronie, wybrane naprawy komputerów i laptopów które wykonaliśmy w serwisie w centrum Szczecina na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 22.

Laptopy i komputery psują się za szybko

Czy mój laptop zepsuł się za szybko?
Tak niestety bywa. Nic na to nie można poradzić. Można co prawda zwrócić uwagę na serwis, czyli na regularne przeglądy komputerów, ale część awarii po prostu się wydarza. To na co mamy wpływ to serwisowanie komputerów. Dzięki temu można wydłużyć „życie” swojego komputera. Użytkowanie sprzętu komputerowego, czyli laptopów np. marki HP, Lenovo, Dell, czy Toshiba, notebooków, komputerów stacjonarnych, nawigacji, telefonów komórkowych nie jest najprostsze.

Zgubiłem paragon, co mam zrobić?

Proszę wydrukować, przeczytać, wypełnić i dostarczyć do serwisu formularz
To rozwiązanie powinno pomóc w takim przypadku. Oświadczenie o zgubieniu paragonu Jeśli nie widzisz formularza prosimy o kontakt z serwisem.

Chcę odstąpić od umowy?

Proszę wydrukować, przeczytać, wypełnić i dostarczyć do serwisu formularz
To rozwiązanie powinno pomóc w takim przypadku. Formularz: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Jeśli nie widzisz formularza prosimy o kontakt z serwisem.

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami