Naprawa i instalacja systemu Windows10 język niemiecki

Awarie systemu Windows wstępują w każdej jego wersji. Dla użytkowników jest to prawdziwa bolączka. Konsekwencją awarii są przestoje w zabawie. Przerwy w pracy co przekłada się na koszty finansowe. Podczas użytkowania komputera należy kierować się zasadą, aby był on możliwie najlepiej zabezpieczony. Aby to wykonać instaluje się aktualizacje sytemu. Usługa jaką wykonano to: Naprawa i instalacja systemu Windows10 język niemiecki.

Jeżeli użytkownik nie zmieniał ustawień, komputer sam sprawdza, czy są one dostępne. Dzięki temu, bezpieczeństwo komputera i danych jest na najwyższym możliwym poziomie.

Jeżeli chodzi o możliwości korzystania z nowości jakie są oferowane w aktualizacjach takie ustawienie jest również wskazane. W przypadku kiedy wszystko przebiega prawidłowo, komputer sam ściąga pliki. Instaluje je i uruchamia się ponownie. Całość odbywa się za zgodą użytkownika. Wyjątkiem jest tu Windows 10. Dostarcza on aktualizację automatycznie bez pytania o zgodę użytkownika.

Niestety są sytuacje, kiedy aktualizacja nie zostaje ukończona np. z powodu wyłączenia prądu. Może to spowodować, że aktualizacje nie zainstalują się poprawnie. Wtedy można próbować naprawić komputer. Tak było w przypadku komputera Asus.

Problemy i instalacja systemu Windows 10 Asus komputer stacjonarny

Ilość problemów i błędów jaka może wystąpić podczas nieudanej aktualizacji systemu jest pokaźna. Oprócz wspomnianej sytuacji z zasilaniem podczas aktualizacji mogą zostać pobrane błędne pliki sterowników. Efektem tego będzie źle niedziałająca karta WI-FI,  grafiki, klawiatura lub brak dźwięku w komputerze. Bardzo kłopotliwa sytuacja dla użytkownika jest wtedy, kiedy komputer po zainstalowaniu aktualizacji nie może się uruchomić system.W większości przypadku trzeba wtedy skorzystać z pomocy serwisu. W systemie Windows są wbudowane narzędzia, które powinny uławić taką naprawę. Niestety, w zdecydowanej większości przypadków są one nieskuteczne. W omawianym przypadku niestety kilka rzeczy uległo awarii. Standardowe procedury naprawcze oferowane przez system zawiodły.

Brak internetu w komputerze

Z powodu braku internetu oraz braku możliwości naprawienia go nie można było normalnie pracować i korzystać z komputera. Dlatego też, właściciel zdecydował się skorzystać z pomocy serwisu komputerowego. Realizacja usługi: Naprawa i instalacja systemu Windows10 język niemiecki, przebiegła następująco.

Naprawa systemu Windows 10 komputer ASUS M11 AD

Naprawa systemu Windows 10 w tym przypadku nie powiodła się. Najszybszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem jakie wybrano była: nowa instalacja systemu Windows 10. Kolejnym krokiem była wymiana dysku twardego. Na życzenie klienta dysk tradycyjny w komputerze miał być zastąpiony  nowym. Właściciel komputera wybrał dysk  typu SSD. Po wykręceniu dysku HDD i zamontowaniu nowego rozpoczęto instalację systemu.

Wymiana dysku w komputerze stacjonarnym na SSD. Naprawa i instalacja systemu windows10 język niemiecki

W tym przypadku trzeba było zabezpieczyć dane. Ponad 550 Gb, głównie zdjęcia z wakacji i rodzinnych wyjazdów zapełniało ponad połowę dysku twardego. Na czas instalacji i sprawdzania dysku HDD skopiowano pliki na jeden z serwisowych dysków twardych. Jednocześnie rozpoczęto sprawdzanie struktury wcześniej wymontowanego dysku. Wszystkie odczyty parametrów dysku twardego z programów diagnostycznych były prawidłowe. Po zainstalowaniu systemu na nośniku SSD, wgrano dane na czysty dysk HDD, który był w tym momencie drugim dyskiem w komputerze. Dzięki dwóm dyskom (SSD na którym zainstalowano system i HDD z danymi) uzyskano znaczny wzrost szybkości działania systemu oraz większą przestrzeń do przechowywania plików.

Windows po niemiecku

Ostatnim czynnością, jaką wykonano było ustawienie sytemu Windows po niemiecku. Na życzenie klienta zmieniono język i wszystkie możliwe komendy w systemie operacyjnym. Po tych ustawieniach komputer był gotowy i można było go odebrać.

Serwisowany model komputer: Asus M11AD


POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?
Skontaktuj się z nami
Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

serwis komputerowy kontakt

e-SCS Serwis Komputerowy Szczecin


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami