Naprawa komputera stacjonarnego HP Compaq 8000 Elite

Naprawa komputera stacjonarnego HP Compaq 8000 Elite była spowodowana jego wolną pracą. Podczas wstępnych czynności serwisowych okazało się, że system operacyjny jaki jest zainstalowany zachowuje się bardzo niestabilnie. Podstawowe polecenia były przez ten komputer stacjonarny wykonywane bardzo wolno. Kolejne etapy diagnostyki komputera ujawniły, że niektóre polecenie nie są w ogóle wykonywane, co praktycznie uniemożliwiało pracę. Zbyt duża ilość błędów spowodowała, że podjęto decyzję o ponownej instalacji systemu operacyjnego. Rozpoczęto jednocześnie sprawdzanie, jaką ilość pamięci RAM można dołożyć do tego komputera stacjonarnego.

Naprawa komputera stacjonarnego HP Compaq 8000 Elite i instalacja systemu

Pierwszą czynnością było przeczyszczenie komputera z kurzu i dużej ilości brudu. Następnie przystąpiono do instalacji systemu. W trakcie instalacji systemu operacyjnego ustalono, że komputer można rozbudować o kolejne kości pamięci RAM.

Zobacz także: Naprawa innych komputerów stacjonarnych

Zakończono instalację systemu i następnie rozpoczęto instalowanie zestawu programów użytkowych. Taki zestaw ma ułatwić pracę na komputerze przy przyglądaniu plików graficznych, korzystaniu z internetu czy pisaniu tekstów.

Jak zwiększyć pamięć RAM w komputerze stacjonarnym

Kolejnym krokiem było odpowiednie dodanie pamięci ram do komputera. Następnie rozpoczęto testy, aby sprawdzić czy wykonane prace będą miały przełożenie na stabilność działania komputera i oczywiście na wydajność.

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

naprawa komputerów kontakt  Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22  91 488 18 20  dj@e-scs.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami