Serwis laptopa Acer usuwanie wirusów i naprawa laptopa

Konieczność serwisu laptopa Acer był spowodowany bardzo wolnym działaniem. Po włączeniu laptopa i uruchomieniu sytemu operacyjnego Windows właściciel praktycznie nie mógł na nim pracować. Rozpoczęto serwis laptopa Acer usuwanie wirusów i naprawa laptopa w serwisie w Szczecinie. Oto co zdiagnozowano. Jeden z zainstalowanych programów użytkowych skutecznie zablokował komputer. W założeniach program, jaki został zainstalowany mógł wydawać się pożyteczny. Jego zadaniem była zmiana tapet na pulpicie, oraz ikon w systemie operacyjnym.

Czyli był to tak zwany efekt wizualny. W praktyce, program wczytywał ogromne ilości zdjęć z komputera użytkownika i próbował je opublikować w tym samym czasie na pulpicie. Dodatkowo, komputer wczytał wszystkie możliwe skróty programów i umieścił je w pasu zadań sytemu operacyjnego.

Serwis laptopa Acer usuwanie wirusów i naprawa laptopa

Dodatkowym utrudnieniem podczas serwisowania sprzętu komputerowego było ustawienie w programie, najprawdopodobniej przez wyżej wymieniony program, zmianę schematów kolorystycznych w systemie operacyjnym. Na życzenie zostały przywrócone standardowe kolory. Po przywróceniu ustawień rozpoczęto odwirusowywanie. Łącznie programy wykryły 75 zagrożeń nie licząc błędnych wpisów w rejestrze.

Wirus w laptopie to nie wszystko, czyszczenie laptopa

Dodatkowo w laptopie Acer znaleziono duże ilości plików, które stanowiły zagrożenie. Usunięcie zagrożeń było niezbędne do prawidłowego funkcjonowania laptopa. Wartym polecenia jest program antywirusowy GDATA.

Laptop Acer miał 8 GB RAM u i procesor i-5 czwartej generacji Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.170GHz. Po przyjęciu do serwisu oprócz uruchomienia systemu był bezużyteczny. Po wykonaniu serwisu komputer był w pełni funkcjonalny. Serwis komputerowy został zakończony.

WYBRANE INNE USŁUGI MOŻLIWE DO WYKONANIA: WYMIANA MATRYCY ACER, WYMIANA DYSKU TWARDEGO W LAPTOPIE ACER, CZYSZCZENIE UKŁADU CHŁODZENIA W LAPTOPIE ACER, WYMIANA BATERII ACER, WYMIANA KLAWIATURY ACER,

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

naprawa komputerów kontakt

 Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22

 91 488 18 20

 dj@e-scs.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami