Wymiana karty grafiki w komputerze stacjonarnym wymiana RAM u

Jedną z wielu korzyści posiadania komputera stacjonarnego jest możliwość jego modernizacji. Po okresie dwóch, trzech lat, każda konfiguracja, nawet ta najlepsza w dniu zakupu, zaczyna być niewystarczająca. W przypadku komputera dla gracza będzie to wolniej wczytywana gra, gorzej widoczne szczegóły grafiki na monitorze lub nawet niemożliwość uruchomienia danej gry. Zapraszamy do zapoznania się z treścią opisującą realizację usługi Wymiana karty grafiki w komputerze stacjonarnym i wymiana RAM u.

Komputer dla graczy jest tu specyficznym przykładem, bo wymagania stawiane takiemu sprzętowi rosną z miesiąca na miesiąc. Tak się dzieje w przypadku nowych gier. Komputery o mniej wyśrubowanych parametrach mogą służyć do gier starszych lub mniej wymagających szybkiego komputera. W przypadku komputera do pracy lub do domu będzie widoczne spowolnienie np. przy przeglądaniu stron internetowych lub przy uruchamianiu bazy danych zrobionej w arkuszu kalkulacyjnym. Co warto rozważyć w takiej sytuacji? Można polecić tak zwaną rozbudowę komputera. W przedstawionym przykładzie jest to wymiana karty grafiki w komputerze stacjonarnym i wymiana RAM u.

Komputer zacina się podczas gry i pracy

Taki może być efekt zbyt małej mocy komputera do wymagań danej gry. Dlatego też, tak ważne jest zapoznanie się z wymaganiami technicznymi przed zakupem gry. Rozwiązaniem może być tu wymiana karty grafiki. Instalacja mocniejszej karty to jest potrzeba, ale żeby spełnić trzeba sprawdzić możliwości techniczne płyty głównej oraz zasilacza. To od tego zależy, czy będzie można wstawić mocniejszą kartę grafiki i cieszyć się z szybszej pracy komputera.

Komputer zbyt długo wczytuje zdjęcia i pliki graficzne

Przyczyną takiej sytuacji może być zbyt mała ilość pamięci RAM. Wówczas potrzebna rozbudowa komputera o dodatkowy RAM. Pamięć RAM jest jednym z bardziej istotnych części komputera. Standardowo, do pracy biurowej i domowej wystarczy kilka 4 lub 8 GB RAM. 

Szukasz nowego komputera? Sklep Stacjonarny i Internetowy

Jeżeli komputer zbyt długo wczytuje zdjęcia to trzeba sprawdzić konfigurację programów, oraz to ile mają przydzielonego RAM u. W przypadku pracy na plikach graficznych lub video, możemy mówić o potrzebie posiadania kilkunastu GB pamięci RAM. Wymiana pamięci RAM.

Wymiana karty grafiki w komputerze stacjonarnym i inne usługi

Wymiana kary grafiki i wymiana RAM -u to nie są jedyne możliwości na modernizację komputera. Sprawdź jak wpływa na szybkość działania komputera wymiana dysku twardego.

Podobne usługi dotyczące komputerów stacjonarnych realizowane przez serwis komputerowy e-scs z lokalizacja w centrum Szczecina: wymiana dysku twardego w komputerze stacjonarnym, wymiana wentylatora w komputerze stacjonarnym, wymiana płyty głównej w komputerze stacjonarnym, naprawa wentylatora w komputerze stacjonarnym, back up danych, zgrywanie danych, odzyskiwanie danych, modernizacja komputera stacjonarnego, czyszczenie układu chłodzenia w komputerze stacjonarnym.

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

naprawa komputerów kontakt

Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22
70-302 Szczecin
Tel.91 488 18 20
Mail: dj@e-scs.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami