Serwis komputera stacjonarnego z procesorem i7

W serwisie komputerowym w Szczecinie na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 22, ☏ 91 488 18 20 ☑ rozpoczęto naprawę komputera o niecodziennych, wręcz monstrualnych gabarytach. Celem prac serwisowych było przywrócenie mocy temu komputerowi stacjonarnemu w możliwie najwyższym stopniu. Rozpoczęto Serwis komputera stacjonarnego z procesorem i7. Pierwszą czynnością było wykrycie wirusów w komputerze. Ilość nieodpowiednich plików była głównym choć nie jedynym powodem obniżonej wydajności tej jednostki stacjonarnej.

Serwis komputera stacjonarnego w Szczecinie

Pierwszą czynnością jaką zrobiono było przedmuchanie komputera sprężonym powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. Takie postępowanie jest zalecane, kiedy częściach w komputerze jest widoczny pył lub kurz. Inne zanieczyszczenia, jak na przykład sierść kota lub psa, pył z hali produkcyjnej lub remontowanego mieszkania również można w taki sposób usunąć.

Serwis komputerowy i usuwanie wirusów z komputera

Przed rozpoczęciem usuwania zagrożeń można powiedzieć, że komputer „mulił”. Oznacza to, że bardzo wolno działał. Od komputera stacjonarnego o parametrach, procesor i7, RAM 16Gb płyta główna MSI P55-GD65 mamy wyższe oczekiwania. Po kilkugodzinnym skanowaniu komputera usunięto z niego łącznie 390 zagrożeń stanowiących większe lub mniejsze zagrożenie. Usuwanie wirusów z komputera zostało zakończone. Po wykonaniu tych czynności komputer odzyskał część mocy.

Instalacja programów na komputerze stacjonarnym. Serwis komputera stacjonarnego z procesorem i7

Kolejną czynnością było odinstalowanie programu użytkowego przez którego działanie komputer tracił część swojej mocy. Taka sytuacja się zdarza, kiedy kończy się pełna wersja oprogramowania lub zostanie zainstalowana wersja testowa. Lista ograniczeń jaką wprowadzają producenci oprogramowania jest bardzo długa. W niektórych przypadkach, tak jak w tym, konieczne jest usunięcie takiego programu. Serwis komputera stacjonarnego został zakończony. Komputer odzyskał moc.

Serwisowany model komputera stacjonarnego: procesor i7, RAM 16Gb płyta główna MSI P55-GD65

Modele płyt głównych serii P55: P55A Fuzion, P55A-G55, P55A-GD65, P55-GD65 USB3, P55-GD85

Wybrane inne usługi możliwe do wykonania w serwisie w Szczecinie: wymiana płyty głównej w komputerze stacjonarnym, wymiana dysku twardego w komputerze stacjonarnym, czyszczenie układu chłodzenia w komputerze stacjonarnym, instalacja systemu operacyjnego w komputerze stacjonarnym, instalacja programów, czyszczenie komputera, usuwanie wirusów.

 

POTRZEBUJESZ POMOCY Z KOMPUTEREM?

 Skontaktuj się z nami

Naprawa komputerów kontakt do serwisu w Szczecinie

naprawa komputerów kontakt

 Ul. Boh. Getta Warszawskiego 22

 91 488 18 20

 dj@e-scs.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drodzy klienci, serwis i sklep jest czynny od pon. do pt. od 9 do 17. W SOBOTY jest NIECZYNNY. Pozdrawiamy Kontakt z Nami